Bambini és REGIO JÁTÉK Karrier

A REGIO JÁTÉK az egyik legdinamikusabban fejlődő üzlethálózat Magyarországon. Folyamatos növekedésünknek köszönhetően már 33 játékáruházunkban közel 400 munkatársunk vesz részt vásárlóink színvonalas kiszolgálásban.

Üzletvezető és üzletvezető-helyettes munkatársakat keres.

Feladatok:
●   Az üzlet kereskedelmi tervének megvalósításában való részvétel
●   A vásárlók udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása, vásárlói reklamációk kezelése
●   Az eladó-pénztárosok vevőorientált irányítása, napi munkamenet beosztása
●   Az üzlet zökkenőmentes működtetése
●   A Bambini és a REGIO JÁTÉK arculati elvárásainak megfelelő megjelenés biztosítása
●   Rendelések összeállítása, készletgazdálkodás
●   Pénzkezelés, pénztárosok elszámoltatása
●   Leltárak pontos, precíz végrehajtása

Elvárások:
●   Minimum középfokú kereskedelmi végzettség
●   Min. 2 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
●   Vevőközpontú kiszolgálás, kereskedelmi szemlélet, értékesítési véna
●   Vezetői készségek (vezetés, szervezés, rendszerszemlélet)
●   Eredmény és profitorientált gondolkodásmód
●   Proaktív, megbízható, önálló, példamutató személyiség
●   Strukturált, szervezett munkavégzés
●   MS Office és pénztárgéphasználat ismerete

Előny:
●   Felsőfokú végzettség, kereskedelmi boltvezetői végzettség
●   Jártasság a gyerekek és a játékok világában
●   Társalgási szintű idegennyelv-tudás

Munkavégzés helye:
●   Budapest, Budakalász, Campona, Dunakeszi, Szolnok, Székesfehérvár, Zalaegerszeg

●   Amennyiben a felsorolt elvárásoknak megfelel, kérjük, küldje el a fizetési igényt is tartalmazó fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre.